#TURMEPAEvimizde Online Eğitimler

Kurulduğu ilk günden bu yana 25 yıldır denizler ve deniz ekosisteminin korunması için çalışmalarını devam ettiren DenizTemiz Derneği/ TURMEPA 2013 yılında Mavi Kuşak Hareketi ile başlayan farkındalık eğitimlerine, Kendini Keşfet, Okyanus Gönüllüleri Eğitim Projesi, Karadenizde Sıcak Alanlar Ekosistemi Koruma Projesi, Ergene Havzası Çevre Eğitim Programı, Çanakkale Deniz Aşıkları,  Sualtı Atık Sergisi Eğitim Atölyesi, Masmavi Deniz Eğitim Kampı,  Çocuklar Suyu Kodluyor. H2Okullu Oldu, eğitim projelerinde yüz yüze verdiği eğitimleri Covid -19 sürecinde kendi evinde hazırladığı eğitim videoları ile digital ortama da aktararak, hibrit eğitim modeli ile Türkiye genelinde eğitim hakkına sahip her yaş grubundaki bireyin doğru ve güncel bilgiye ulaşmasına destek oluyor.

TURMEPA, daha mavi bir gelecek için öğrenmeye, öğretmeye online yayınlarla da devam ediyor. Tüm sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanan eğitim içeriklerimiz aynı zamanda online öğrenme platformu Koç Akademi’de de yerini aldı.  Eğitimlerimiz ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kurulan Eğitim Bilişim Ağı’na (EBA) yüklenerek Türkiye geneline ulaşmaya başladı. 

Covid-19 geçiş döneminde eğitimlerimizi online platforma taşıyarak Sıfır Atık, deniz eosistemi, suyun ve denizlerin önemi vb. konularda 18 adet yeni eğitim videosu hazırladık. Bu videoları Youtube ve Instagram hesaplarımızda yayınlayarak yaklaşık 10.000 kişiye ulaştık. 

Bizimle birlikte denizler ve doğa hakkında yeni kazanımlar edinmek istersen, senin de online olman yeterli.

Sanal Eğitim talep formunu doldurmak için tıklayınız
Kurumlara yönelik talep formunu doldurmak için tıklayınız

Eğitimlerimiz TURMEPA uzmanları tarafından verilmekte olup, eğitim süresi 60 – 90 dk. dır. Online eğitim talepleri max 100 kişi/ 1 Oturum, yüz yüze eğitim talepleri max 200 kişi/1 Oturum olarak programlanmaktadır.


İnstagram'dan bizi takip etmek için tıklayınız
Youtube'dan bizi takip etmek için tıklayınız