TURMEPA Çevre Dostu Temizlik Ürünleri

HER ALDIĞINIZ ÜRÜNLE TEMİZ DENİZ MÜCADELEMİZE DESTEK VERİYORSUNUZ.

Yüksek oranda biyolojik çözünürlüklü alternatif temizlik seçeneği sunan temizlik ürünlerinin içeriği fosfat, formaldehit, paraben ve klor içermemektedir. Bitkisel içerikli hammaddeler kullanılarak üretilen ve hiçbir hayvansal katkılı hammadde içermeyen ürünlerimiz, Uzay Kimya tarafından TURMEPA markasıyla hazırlanmaktadır. Söz konusu hammaddeler doğada birikime neden olmadan biyolojik olarak parçalanabilmektedir. Deniz suyu ile de kullanıma uygun olan ürünlerin ambalaj malzemeleri de kendileri gibi doğa dostudur. Hem ev hem de sanayi tipi ambalajlarda raflarda yerini alan 8 çeşitten oluşan temizlik grubunun PH değerleri cilde zarar vermeyen uygunluk seviyesindedir.

Ürünlerimizin satış noktaları şöyledir Migros, Macrocenter, CarrefourSA, Metro, Koçtaş, Eastmarine, Eataly marketleri ve Arçelik yetkili servisleri'nde...
Ürünlerimizi satan e-ticaret mağazaları: arcelik.com.tr, beko.com.tr, hepsiburada.com
TURMEPA Temizlik Ürünleri Uluslararası Vegan Trademark standartları çerçevesinde vegan sertifikası sahibidir. Doğaya dost, çevreye duyarlı temizlik ürünleri Vegan Society isimli sivil toplum kuruluşunun vegan kriterlerine uygun bulunmuş olup hayvan dostu özelliği de taşımaktadır. Bu sertifika, ürünlerin hayvansal içerik ihtiva etmediğini, hiçbir hayvansal içerikle işlenmediğini ve üretilmediğini göstermekte olup, ayrıca TURMEPA temizlik ürünleri ve ürün içeriklerinin TURMEPA’nın etkin kontrolü dahilinde, hayvanlar üzerinde test edilmediğini de belgeler.

  • Bulaşık Deterjanı: En ağır yağlı ve kirli bulaşıklarınızı temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Ayarlı köpüğü sayesinde kolay durulama sağlar. Çevre ve cilt dostudur. 
  • Sıvı El Sabunu: Ellerinizi temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Cildinizin dostudur. Ellerinizi korur. Bakımlı ve yumuşacık olmalarını sağlayarak hoş bir koku bırakır.
  • Genel Yüzey Temizleyicisi: Tüm yıkanabilir yüzeyleri temizler ve parlatır. Ana temizlik maddesi doğal hammaddelerden elde edilen sabun bazlıdır.
  • Bulaşık Makinesi Jel Deterjanı: Özel formülasyonu ve içeriğindeki hemen çözünebilen jel sayesinde tabak ve bardaklarınıza zarar vermeden temizler. Bulaşıklarınızın desenlerini korur.
  • Ağır Yağ Sökücü: Her türlü yağ lekesi, motor yağı, zift, katran ve boya lekelerini kolaylıkla temizler. Bitki özlü hammaddelerin bileşimi ile yağlı ve kirli yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlar.
  • Cam Temizleyicisi: Cam, pencere, ayna gibi tüm yıkanabilir yüzeylerde oluşan lekeleri iz bırakmadan temizler. Parlaklık sağlar. 
  • Ahşap, Parke ve Laminat Yüzey Temizleyicisi: Tüm silinebilir ahşap yüzeylerde oluşan lekeleri ve kirleri iz bırakmadan temizler. Parlaklık sağlar.
  • Sıvı Çamaşır Deterjanı: Özel formülasyonu sayesinde renkli ve beyaz çamaşırlarınızın kolayca temizlenmesini ve çamaşırlarınızda doğal yumuşaklık sağlar. Çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz ve renklerini korur. 

Ahşap, Parke ve Laminat Yüzey Temizleyicisi: Tüm silinebilir ahşap yüzeylerde oluşan lekeleri ve kirleri iz bırakmadan temizler. Parlaklık sağlar.

1 litrelik ürünler